Ką mąsto gerai atrodantys vyrai?

Ką mąsto gerai atrodantys vyrai?

Kai dirbi mylimiausią darbą pasaulyje, jis tave myli atgal ir nebenori paleisti net savaitgaliais. Sužino apie mane vis daugiau žmonių, nes geros rekomendacijos tiesiog sklinda oru. Ta pačia proga paskleisiu į eterį dar šiek tiek susikaupusių minčių.

Taigi, važiuojat jūs pirkti rimto kostiumo ar šiaip švarko. Ateinat į žinomesnę parduotuvę „ant gatavo”, o ten – tai medžiagos prastos, tai sukirpimas, tai rankovės per trumpos, tai kelnės žemę bučiuoja. Juk ne jums siūta! Net vadinamiesiems modeliams rasčiau keletą trūkumų – patikėkit. Pasakoja man klientai, kaip prasikankina jie važinėdami po Lietuvos gariūnėlius ir Akropolius.

Tada išgirsta apie Rūtą – visą dėl savo veiklos sveikai pamišusią – ir atvyksta net iš pačių Telšių. Genadijus su žmona atvažiavo po tiek nesėkmingų bandymų apsipirkti, kad jau ir šeimyninės laimės baterija sėsti pradėjo. Sutvarkėm šitą situaciją greitai. Juk medžiagų ir aksesuarų pas mane tūkstančiai, gerų idėjų irgi. Žinokit, norų turi ir tie patys, mada neva nesidomintys vyrai: gal kas kokį kolegą ar filmo herojų nužiūrėjo, gal per konferenciją pamatė.

Užtrukom vos pusvalandį ir susidėliojom visą kostiumo užsakymą. Išėjo Genadijus su žmona po primatavimo visas švytintis – lyg naujai nužengęs. Džiaugiasi jis, kad paklausė mane jau atradusio draugo rekomendacijų ir dabar galės džentelmeniškai puoštis. Kiekvienas vyras nusipelno jaustis ne tik dailiai pasitempęs, bet ir savimi visu šimtu procentų pasitikintis!

O štai kitas klientas Kęstutis – vienas tų didesnių dydžių jaunikių, kuris įnirtingai ieškojo šventinio kostiumo visais žinomais kanalais ir liko ne tas žodis koks nusivylęs. Nenori jis to juodo ar mėlyno standarto, o aplink vien nykus pasirinkimas. Pas mane jis išsirinko tokį žavų tamsiai rusvą ansamblį, kad per savo vestuves atrodys kaip aristokratų šeimos turtų paveldėtojas. „Old money” stiliaus įkvėptas Kęstutis jau dienas skaičiuoja iki savo pasirodymo. Va taip būna!

Taip kad visi esat laukiami ir pageidaujami. Pas mane siuvasi ir žinomi žmonės, ir nenorintys, kad apie juos sužinotų. Visus priimu, visus apšokinėju nuoširdžiai, kad tik pasijaustų papuošti gražesniam gyvenimui, kad tik akyse švieselės įsižiebtų. Taigi ir jūs net nedvejokit ir užsirašykit iš anksto suderintam primatavimui. Kainos nelabai ženkliai nuo parduotuvinių skiriasi, o kokybiškas ir individualiai siūtas kostiumas atvers jums bet kurio pasaulio duris!

Labai darbingai vasarai nusiteikusi Rūta