Pasiūta specialiai Jums

Parduotuvėse nerandate nieko įdomaus ir tinkančio, o įsigiję gatvėje prasilenkiate su taip pat vilkinčiais praeiviais? Su mumis taip niekada nenutinka! Jei esate pasiruošęs išskirtiniam, kokybiškam, idealiai figūrą pabrėžiančiam patogiam kostiumui –
jau dabar užsiregistruokite į stiliaus konsultaciją!

Kas mes?

Esame individualaus vyriškų kostiumų stiliaus kūrėjai ir gamintojai, išskirtinį dėmesį teikiantys detalėms. Mes nesivaikome madų. Mes tiesiog darome tai, ką mokame geriausiai – siuvame kokybiškus drabužius iš kokybiškų audinių, formuojame asmeninį įvaizdį, atspindintį Jūsų charakterio bruožų, gyvenimo būdo ir kūno kalbos visumą.

Kodėl mus renkasi?

Šioje rinkoje esame vieninteliai, kurie individualių vyriškų kostiumų pasiuvimui taiko dvejopą metodą: (1) pagaminta pagal išmatavimus (angl. Made To Measure) ir (2) pagaminta individualiai (angl. Bespoke). Preciziškai sustyguota vyriškų kostiumų ir juos papildančių elementų (fantazijos, kaklaraiščiai) gamyba leidžia 100 proc. patenkinti Jūsų poreikius bei lūkesčius.

Ką mes siūlome?

Tik Jums pasiūtą individualų vyrišką kostiumą įsigysite nuo 300 €. Kviečiame garderobą atnaujinti stilingais švarkais bei kelnėmis. Teikiame individualias stiliaus konsultacijos ir esame pasirengę išpildomi visus Jūsų pageidavimus. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti įspūdingai gausų kokybiškų audinių ir detalių pasirinkimą. Vos vienas primatavimas, 3-5 laukimo savaitės ir naujas gyvenimo džiaugsmas Jus lydės kasdien!

Darbų galerija

Klientų atsiliepimai

Norime padėkoti, už superinį vyro kostiumą. Už malonų priėmimą ir šiltą bendravimą! Viskas SUPER tiko. Būsimas vyras labai laimingas! Sėkmės Jums darbuose!
Ugnė Tuomelė
Facebook
Aptarnavimas ir kokybė nepriekaištingi, viskas buvo atlikta sutartu laiku, be jokio streso ir jokių trukdžių... Ačiū!
Kęstutis Gramba
Facebook
Mano vyras rinkosi čia savo kostiumą, galiu drąsiai, be jokių užuolankų pasakyti, jis atrodė tiesiog įspūdingai! Ir, be abejo, sulaukė daug komentarų, kas vertė jaustis mane labai maloniai.
Gintarė Šlaičiūnaitė
Facebook
Mano mielos draugės, net ir tos, kurios gyvenate Amerikoje ir dabar vasarojate Lietuvoje, apsilankykite su savo vyru ar antra puse pas Rūtą ir vienintelį jausmą, kurį jūs patirsite, tai pavydą, kad ne jūsų kostiumui renkama medžiaga, derinamos sagos, pritaikoma kilpučių spalva, o švarko vidų puoš ne befantazis pamušalas, o išdykęs piešinys, kurio kontekstą žinosite tik judu...
Viskas taip personalizuota, kad, apsirengus kostiumą, vyras jausis ypatingas. Ir jis išties atrodys ypatingai! Beje, kostiumas Rūta siunčia bet kur. O medžiagų kokybė tokia gera, kad po kelių mėnesių klaidžiojimo iš pakuotės ištrauktas kostiumas neturi jokių susiglamžymo žymių!
Rasa Statulevičienė
Naperville, Illinois JAV
Noriu pasidžiaugti savo stilingais treningais, kurie tokie patogūs, minkštučiai, jaukūs, šilti ir idealiai pritaikyti prie mano ilgų rankų bei kojų! Rūta turi labai taiklią akį, gerą skonį, daug spalvų pasirinkimui!
Būti su treningais ir stilinga – pasirodo tai įmanoma!
Sigita Merkevičienė
Facebook
AČIŪ labai, kostiumas buvo nuostabus, elegantiškas ir patogus. Marškiniai taip pat buvo superiniai ir patogūs. Man svarbią dieną jaučiausi dar nuostabiau vilkėdamas Jūsų kostiumą ir marškinius.
Danielius Martyyni
Facebook

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Užsiregistruokite susitikimui, kurio metu mes atliekame Jūsų išmatavimus (išmatavimas trunka 10-15 min), po to Jūs renkatės modelį, audinį, pamušalą, detales (trukmė – iki 1 val.). Po 4 savaičių kviečiame atvykti ir pasimatuoti pilnai pasiūtą kostiumą. Tai vienintelis primatavimas, po kurio Jūs dažniausiai išvykstate su nauju kostiumu. Retais atvejais kostiumas paliekamas smulkioms korekcijoms atlikti.

Made to measure būdu pasiūtų vyriškų kostiumų kainos, priklausomai nuo audinio, svyruoja nuo 280 iki 750. Siuvame ne tik vyriškus kostiumus, bet ir liemenes, paltus, kelnes ir kt.  Detaliau apie mūsų teikiamas paslaugas galima susipažinti internetinėje svetainėje pasirinkus „Paslaugos“ temą.

Idealiu atveju įprastą (neskubų) užsakymą įvykdome per 4 savaites. Tačiau pasitaiko atvejų, kuomet vyriškas kostiumas reikalingas greičiau, tuomet papildomai taikomas skubos (greičio) mokestis. Pastarojo dydis siekia 25 proc. nuo bendros užsakymo kainos, tačiau ne mažesnis kaip 150 Eur.

Vienareikšmiškai TAIP. Mes specializuojame individualių vyriškų kostiumų pasiuvime, tačiau turime pakankamai nemažų užsakymų paltų, švarkų, kelnių, liemenių, šortų pasiuvimui. Susipažinti su teikiamų paslaugų kainoraščiu galima čia: Kainoraštis

Žinoma! Rūbų taisymo paslaugų įkainiai pateikti kainoraštyje. Kviečiame registruotis į susitikimą ir užsukti pas mus adresu Totorių g. 30-3, Vilnius! Registracija į susitikimą čia: Kontaktai

Be abejo! Teikiame stiliaus konsultacijų paslaugas. Juk aksesuaras – svarbus vyriško kostiumo elementas ir/ar kito rūbo puošybos dalis. Kviečiame Jus registruotis į stiliaus konsultaciją Registracija

×
×

Cart