UAB „TAVO KOSTIUMAS“ privatumo politika

UAB „Tavo kostiumas“ yra specializuota vyriškų kostiumų ir kitų aksesuarų, įskaitant, bet neapsiribojant, drabužių taisymo paslaugas teikianti, siuvimo įmonė (toliau – Įmonė).

Įmonė specializuojasi vyriškų kostiumų siuvimu, skirtu Lietuvos ir užsienio rinkoms užsakymams įvykdyti.

I. www.tavokostiumas.lt internetinės svetainės privatumo politika

Ši privatumo politika taikoma šiai internetinei svetainei (toliau – Svetainė). Jei įeisite ir naudosite šią internetinę svetainę, tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu. Naudodami šią Svetainę, aiškiai sutinkate ir vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis šioje Svetainėje, ją naudojant pateikta arba su privatumo politika susijusi asmeninė informacija gali būti perduodama į šią Svetainę palaikančius serverius.

Bet kokios HTML žymės (angl. iframes) ar nukreipimai (angl. redirects) naudoja ir joms yra taikoma ši privatumo politika, nebent yra nurodyta kitaip.

Trečiųjų šalių paslaugoms ir socialinių tinklų kanalams, kuriuose mes turime paskyras (pavyzdžiui, Facebook, Instagram bei LinkedIn), yra taikomos jų atitinkamos privatumo politikos.

II. Automatiškai renkama neasmeninė informacija

UAB „Tavo kostiumas“ neįsipareigoja saugoti Svetainės (-ių) lankytojų privatumo. Atkreipkite dėmesį, kad Įmonė gali teikti apibendrintus statistinius duomenis apie klientus, duomenų srautus ir susijusių Svetainių informaciją patikimoms trečiosioms šalims, tačiau šiuose statistiniuose duomenyse nebus asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

III. Asmeninė informacija

 Įmonė renka asmeninę informaciją, kad galėtų teikti Svetainę ir kitas Įmonės svetaines, paslaugas ir (arba) produktus, tyrimus, demografinius, statistinius duomenis ir pagalbą klientams, juos kurti ir personalizuoti. Dažniausiai Įmonė renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su jumis susisiekti, vykdyti registracijas į stiliaus konsultacijas, drabužių primatavimus, atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) Jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus Jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su Jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat Jus informuoti ir gauti Jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą. Jei atsiųsite mums darbų ir/ar paslaugų užsakymų, prašymų teikti paslaugas arba bet kokios medžiagos į Svetainę, galbūt turėsime su Jumis susisiekti, kad gautume papildomos informacijos, reikalingos užklausoms ir prašymams vykdyti. Jūsų asmeninė informacija be išankstinio Jūsų sutikimo nebus atskleidžiama jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai, arba būtų galima įvykdyti Jūsų užklausą ir tobulinti Įmonės paslaugas. Tuo pačiu suteikiate Įmonei teisę teikti informaciją, kurią pateikėte Įmonei minėtiems tikslams, su Įmone bendradarbiaujantiems partneriams.

IV. Asmeninės informacijos sauga

Atkreipkite dėmesį, kad su asmeninės informacijos teikimu asmeniškai, telefonu, internetu ar naudojant kitokias laikmenas ar terminalus visada yra susijusi rizika. Jokia technologijų sistema nėra visiškai saugi, apsaugota nuo klastočių ar kibernetinės atakos, kitų piktybinių programuotojų įsilaužimo. Įmonė ėmėsi atitinkamų priemonių, kad panaikintų arba sumažintų neteisėtos prieigos, netinkamo naudojimo ir asmeninės informacijos netikslumo riziką. Pvz., rinkdami arba perduodami slaptus duomenis, pvz., mokėjimo kortelės informaciją, naudojame šifravimo technologiją.

V. Surinktų duomenų tikslumas

Įmonė savo iniciatyva arba jums pareikalavus papildys trūkstamą, patikslins arba panaikins netikslią arba pasenusią asmeninę informaciją, kurią gavo Įmonė dėl Svetainės veiklos.

VI. Lankytojų identifikavimas

Apskritai galite naudoti šią Svetainę informaciniais tikslais neteikdami asmeninės informacijos ir nenurodydami Įmonei, kas esate. Tačiau kartais Įmonė arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys gali įkelti informacijos į Jūsų kompiuterį, kad Įmonė galėtų gauti tam tikrus duomenis. Ši informacija vadinama slapukais. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių. Slapukai laikomi Jūsų kompiuterio standžiajame diske, o ne Svetainėje. Įmonė arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys naudos tik informaciją, kurią patys įdėjo į Svetainės arba kitų Įmonės svetainių slapukus.

Slapukai leidžia mums teikti geresnes bei efektyvesnes paslaugas ir personalizuoti svetainę. Naudodama slapukus, Įmonė gali toliau kurti ir tobulinti Svetainę.

Naudojant šių tipų slapukus, nerenkama jokia asmeninė informacija. t.y. slapukai identifikuoja Jūsų kompiuterį, bet ne Jus. Jei nenorite gauti slapukų arba norite būti įspėti, kai nustatomi slapukai, galite konfigūruoti naršyklę, jei ji turi tokius parametrus.

Jei pasirinksite atmesti slapukus, negalėsite naudotis visomis interaktyviosiomis Svetainės funkcijomis, atsisiųsti tam tikro turinio ir (arba) atlikti tam tikrų operacijų.

Be to, Svetainėje gali būti naudojamos kitokios technologijos, leidžiančios Įmonei rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz.: Jūsų IP adresą, kompiuterio operacinės sistemos tipą, interneto naršyklės tipą ir prijungtų svetainių adresus, kad galėtų gerinti teikiamas paslaugas.

VII. Nepilnamečiai

Asmenys, kurie pagal galiojančius vietinius įstatymus, yra nepilnamečiai negali teikti Įmonei jokios informacijos per Svetainę. Jei Jūsų šalyje esate nepilnametis arba jaunesnis negu įstatymo numatyto amžiaus, prieš pateikdami informaciją Įmonei per Svetainę turite gauti tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą, išskyrus atvejus, kai tokią veiklą leidžia galiojantys Jūsų šalies įstatymai.

VIII. Privatumo politikos atnaujinimas

Pasiliekame teisę bet kada iš anksto nepranešus keisti ar modifikuoti šią privatumo politiką arba keisti, modifikuoti ar uždrausti prieigą prie Svetainės ar jos turinio. Mūsų tinklalapio lankytojams taisyklės yra visada prieinamos tinklalapyje.