Dovanų čekio bendrosios taisyklės

I. Bendra dalis

 1. UAB „Tavo kostiumas“ Dovanų čekis galioja siuvimo salone, paslaugų teikimo vietoje adresu Totorių g. 30-3 Vilniuje, ir tose vietose, kuriose yra pateikta informacija apie tai, kad toje vietoje galima atsiskaityti Dovanų čekiu.
 2. Dovanų čekis nėra keičiamas į pinigus.              
 3. Pirkėjui pageidaujant, Dovanų čekio priėmimo-perdavimo aktas už Dovanų čekius ir / ar PVM sąskaita–faktūra už su Dovanų čekių platinimu susijusias prekes (pvz., drabužiai, jų aksesuarai ir pan.) bei paslaugas (pvz., individualaus siuvimo, rūbų taisymo ir pan.), pateikiami tik elektroniniu būdu Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.
 4. Dovanų čekis yra apsaugotas unikaliu kodu bei kitomis apsaugos priemonėmis.
 5. Pasibaigus Dovanų čekio galiojimui, galima jį pratęsti papildomam 6 mėn. laikotarpiui Dovanų čekių įsigijimo buveinėje adresu Totorių g. 30-3 už vienkartinį 20,00 EUR mokestį. Taip pat pratęsti minėtajam 6 mėn. laikotarpiui galima ir dar nepasibaigusį galioti Dovanų čekį. Dovanų čekio pratęsimas galimas tik per vienerių metų laikotarpį nuo Dovanų čekio įsigijimo dienos.
 6. Praėjus daugiau negu vienerių metų laikotarpiui nuo Dovanų čekio įsigijimo dienos, Dovanų čekis nebėra pratęsiamas.

II. Dovanų čekio pardavimo vietos, nominalai, galiojimas

 1. UAB „Tavo kostiumas“ Dovanų čekį galite įsigyti:
 • Siuvimo salone UAB „Tavo kostiumas“ adresu Totorių g. 30-3, Vilniuje;
 • Dovanų čekį galite įsigyti ir internetu, adresu tavokostiumas.lt
 1. Už Dovanų čekius galima atsiskaityti grynaisiais pinigais siuvimo salono vietoje adresu Totorių g. 30-3 arba pavedimu.
 2. Dovanų čekius galima įsigyti pasirenkamos vertės nominalais:

3.1.  standartiniai pasirenkamos vertės Dovanų čekio nominalai: 50 €, 100 €, 150 €, 200 €, 250 €, 300 €, 350 €, 400 €, 450 €, 500 €, 550 €, 600 €, 650 €, 700 €, 750 €, 800 €.

3.2.  pasirenkamos Dovanų čekio vertės nominalai, kurio sumą Pirkėjas gali pasirinkti 1€ tikslumu, nuo mažiausios 50 € iki didžiausios 800 € sumos nominalo.

3.3. Dovanų čekio skaidymo paslauga neteikiama.

 1. Dovanų čekio pristatymo būdai: 
 • Atsiuntimas Jūsų užsakyme nurodytu el. pašto adresu (elektroninis čekis);
 • Pristatymas nurodytu pašto adresu;
 • Dovanų čekio atsiėmimas siuvimo salone. 
 1. Dovanų čekis galioja 6 (šešis) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų čekio galiojimo data nurodyta ant Dovanų čekio.
 2. Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų čekį galima pratęsti papildomam 6 (šešių) mėnesių laikotarpiui Dovanų čekių platinimo vietoje adresu Totorių g. 30-3 už vienkartinį 20,00 EUR mokestį. Dovanų čekio pratęsimas galimas tik per vienerių metų laikotarpį nuo Dovanų čekio įsigijimo datos

III. Atsiskaitymas Dovanų čekiu pardavimo vietose, nominalai, galiojimas

 1. Atsiskaitymas UAB „Tavo kostiumas“ Dovanų čekiu galimas tik siuvimo salono vietoje adresu Totorių g. 30-3, Vilniuje.
 2. Dovanų čekiu negalima atsiskaityti kituose siuvimo salono ar trečių asmenų vietose, kuriems nepriklauso teisės į šį Dovanų čekį.
 3. Atsiskaitant pateiktas Dovanų čekis yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu Dovanų čekiu mokėti galima tik vieną kartą, po to čekis anuliuojamas.
 4. Jei prekės (-ių) ir paslauga (-ų), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų čekiu, kaina yra didesnė nei Dovanų čekio nominali vertė, nurodyta ant Dovanų čekio, trūkstamą sumą galima primokėti grynais pinigais arba pavedimu.
 5. Jei prekės (-ių) ir paslauga (-ų), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų čekiu, kaina yra mažesnė nei Dovanų čekio nominali vertė, nurodyta ant Dovanų čekio, skirtumas negrąžinamas.

Daugiau informacijos galite sužinoti:

 • Paskambinę į saloną UAB „Tavo kostiumas“  tel. +370 614  00788.
 • Parašę užklausą el. pašto adresu ruta@tavokostiumas.lt
 • Atvykę į siuvimo saloną adresu Totorių g. 30-3, Vilniuje (būtina išankstinė registracija į susitikimą). Registruotis į susitikimą čia: Registracija