Prekių keitimo / grąžinimo taisyklės

I. Bendra dalis

Mes visada tikimės, kad įsigyti TAVO KOSTIUMAS gaminiai Jums puikiai tiks ir atras savo vietą Jūsų garderobe. Vis dėlto, jei atsitiktų kitaip, netikusią prekę visada galite grąžinti ar pakeisti kita.

Grąžinti ar pakeisti prekes galima tik šiomis sąlygomis:

 • Kol nepasibaigęs keitimo arba grąžinimo terminas (plačiau skaitykite žemiau);
 • Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti visapusiškai tvarkingos, naujos, nedėvėtos (detaliau skaitykite žemiau);
 • Būtina pateikti pirkimą įrodantį dokumentą, atspausdintą keitimo formą (atsiųsti) arba grąžinimo formą (atsiųsti). Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti išsiųstos registruota siunta ir/ar pristatytos asmeniškai UAB „Tavo kostiumas“ adresu Totorių g. 30-3, 01144 Vilnius.

Kilus klausimams prašome susisiekti su mumis mob. tel. +370 614 00788 ir/ar el. p. info@tavokostiumas.lt.

II. Prekių keitimo / grąžinimo taisyklių nuostatos

 1. Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.
 2. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.
 3. Keičiant arba grąžinant prekę būtina pateikti atspausdintą pirkimą įrodantį dokumentą ir keitimo/grąžinimo formą. Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu info@tavokostiumas.lt.
 4. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti išsiųstos registruota siunta ir/ar pristatytos asmeniškai UAB „Tavo kostiumas“ adresu Totorių g. 30-3, 01144 Vilnius.
 5. UAB „Tavo kostiumas“ turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas, arba jei ji buvo pagaminta ar pakoreguota pagal individualų užsakymą (pakeista prekės spalva, pakoreguotas prekės ilgis ar plotis, pan.).
 6. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
 7. Pinigai už grąžintą prekę grąžinami per 14 kalendorines dienas. po to, kai prekė yra gauta, patikrinama, kad ji yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės. Pinigai pirkėjui yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą.
 8. Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai.
 9. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 10. Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Daugiau informacijos galite sužinoti:

 • Paskambinę į saloną UAB „Tavo kostiumas“  tel. +370 614  00788.
 • Parašę užklausą el. pašto adresu info@tavokostiumas.lt
 • Atvykę į siuvimo saloną adresu Totorių g. 30-3, Vilniuje (būtina išankstinė registracija į susitikimą). Registruotis į susitikimą čia: Registracija