Moterims malonu matyti gražius vyrus

Moterims malonu matyti gražius vyrus

Jūs net neįsivaizduojat, kas dedasi su manim, kai aš peržiūriu daugelio viešinamų renginių nuotraukas. Stoja kapų tyla. Interneto naršyklės užlūžta. Mano plaukai dar labiau susigarbanoja, akys plačiai užsimerkia ir rankos nevalingai susideda maldai.
Kodėl, o kodėl jūs, vyrai, būdami visokiais generaliniais direktoriais, svarbiais vadovais ir valdybos nariais, versliais supermenais ir tikrais savo darbo profesionalais atrodot… taip prastai??!! Jau dabar tai duosiu pastabų keliom savaitėm į priekį, nes pinigų jūs turit, o elementaraus etiketo supratimo – ne. Tiesiog ne-ga-li-ma savęs taip nemylėt. Jokie pasiaiškinimai, kad nesat podiumų ar scenos žvaigždės manęs tikrai nepaveiks.

Nustokit daryti sau gėdą pagaliau! Šalia išsirikiavę dailios moterys, o jūsų kelnės atrodo kaip ištirpę nuo karščio – praktiškai velkasi grindiniu. Jūsų rankovės tokios ilgos, lyg būtumėt vyresnio brolio švarką nugvelbęs mokinukas. Jau nekalbu apie kišenes, prigrūstas visų įmanomų garažų pultelių, biuro ir namų raktų, grąžos centais bei pernykščių sušnypštų servetėlių. Ką jūs ten sandėliuojat?

Aš nebežinau, gal kai kuriems elektra tiek pabrango, kad lygintuvas žole užžėlė? Mėnesiais jo nematę marškiniai, absoliutus susilamdytas ir abejingumas. Aš į visa tai žiūriu ir klaikstu. Dar plius pamestas kirpėjo kontaktinis telefonas, nenuvalyti nuklypę batai ir sveikinu – atrodot kaip gyvenimu nusivylęs gnomas. Tiesa, nepamirškit pasikūprint – visada padeda atrodyti dar prasčiau, dar labiau kvazimodu!

Viską gyvenime įmanoma bent kiek pataisyti ar pagerinti, o kartais galima pradėti sėkmingą karjeros bei asmeninio gyvenimo etapą vien persirengus. Žinau tiek įspūdingų istorijų, kaip gerai atrodantys vyrai gauna naujus kontraktus ir neatsigina dėmesio, kad patikėkit. Kartu kilkime į kovą prieš tuos vietinius slunkius ir padėkite man papuošti mūsų mažytę gražią šalį! Tai kas su manim? Va, jau rikiuojasi už durų klientai ir ačiū jiems už tai!

Konkrečių tikslų siekianti Rūta