HS1998 Contemporary Overcoats kolekcija

Šiuolaikiniai paltai su kašmyru bei merino vilna. Ši kolekcija susideda iš klasikinių bei šiuolaikinių medžiagų tinkančių tiek vyriškiems, tiek moteriškiems drabužiams.

Prie bendros pasirinkimų paletės rasite Melton kokybės ėriuko vilnos atspalvių, puikiai derančių klasikiniams Britiškiems karinio stiliaus paltams.

Kaip atsvarą klasikinei karinei tematikai, į kolekciją įtraukėme ir šiuolaikiškesnių išvaizdų pavyzdžius. Tai vilnos, moherio ir alpakos mišinio medžiagos su paviršiaus užbaigimais, kurie atsiskleidžia skirtingų tekstūrų, išvaizdų bei pojūčių gausybėje. Šie pluoštai puikiai pasitarnauja paltam, kurie reikalauja didesnio tankumo. Pilnesnis drabužis, atspindintis klostėse, prisilietime bei akivaizdžiame šio audinio grožyje.

Bendra informacija

Audinių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Dėl skirtingų kompiuterių ar telefonų ekranų raiškos, audinio atspalvis gali skirtis. Audinio spalvos, užrašai ir kodai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis audinių savybėmis, kurios nurodytos konkretaus audinio aprašymuose.