Blazer Button Collection sagų kolekcija

Kiekviena saga išpjaunama iš šlifuoto žalvario ir individualiai štampuojama tradiciniu būdu, o po to rankomis nušlifuojama ir gali būti padengiama 9 karatų auksu, sidabru, antikvariniu sidabru ar bronza.

Kuo didesnius sentimentus jaučiame savo rūbui, tuo rečiau aplanko mintis jį išmesti. Ar kada bandėte prikelti numylėtą drabužį naujam gyvenimui… tiesiog pakeisdami senas sagas naujomis? Patikėkit, kokių tik sagų turiu savo didžiulėje kolekcijoje! Jos ne tik be galo dailios, tikro rankų darbo, bet ir ilgaamžės, praktiškai nesudėvimos – galėsite vaikams, anūkams perleisti. Vienam švarkui įstabaus aksesuaro prireiks už 150-190€. 

Kiekviena kolekcijoje nurodyta saga gali būti atkurta iš gryno aukso arba sidabro, taip pat gali būti graviruota.

Bendra informacija

Gaminių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Dėl skirtingų kompiuterių ar telefonų ekranų raiškos, gaminio atspalvis gali skirtis. Gaminio apdailos spalvos, užrašai ir kodai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis gaminių savybėmis, kurios nurodytos konkretaus gaminio aprašymuose.