Moterims – drabužiai pagal individualų užsakymą!

Šis skyrelis yra visoms, norinčioms atrodyti žavingai! Atradau patį tiesiausią kelią į išskirtinį stilių ir noriu pasidalinti su jumis. Nuolat dirbu tobulindama kruopščiai atsirinktų modelių lekalus, kuriems visai nereikia didelio mano įsikišimo.

Pirma juos išbandau pati, nusifotografuoju, nuotrauką įkeliu į internetinę svetainę, parašau, kiek audinio ir kokių išmatavimų prireiks. Vadinasi, namų darbus galėsite saugiai pasidaryti net neišėjusios iš namų! Jei rankose pačioms laikant centimetrą kils neaiškumų, už jus viską išspręs trumpas mokomasis video arba jo aprašas. Beje, naują rūbą jums pasiūsiu tiek iš turimos medžiagos, tiek ir iš mano užsakytos.

Siuvant individualų rūbą labiausia žavi štai kas: kiekvieną tokį rūbą galėsime papuošti individualius norus išreiškiančiomis detalėmis (sagomis, kišenėmis, dirželiais, šalikėliais ir kitais atributais)! Visa tai kainuos nedaug, bet rezultatas bus išskirtinis ir stulbinantis! Patinka? Jau laukiu skambučių ir laiškų su visais pageidavimais!

Iškilus klausimams visada galite susisiekti su mumis tiek el.p.: info@tavokostiumas.lt, tiek tel.: 8 614 00788.

Matavimosi instrukcija

Daugelis žmonių ne visai teisingai išsimatuoja savo kūno matmenis ir to rezultatas – netinkamai įsigytas drabužis. Pateikiame Jums matavimosi patarimus, kurie padės paprasčiau atrasti Jums labiausiai tinkamą drabužį pagal Jus.
Tam, kad jums pasiūtas rūbas maksimaliai atitiktų jūsų kūno išmatavimus, pateikiame detalesnius aprašymus ir vaizdo medžiagą. 

a – krūtinės apimtis matuojama ties pačia plačiausia vieta ir labiausiai iškilusia krūtinės dalimi. Siekiant tiksliausių duomenų – rankos turi būti laikomos nuleistos ir priglaustos prie šonų. Rekomenduojama matuotis su labiausiai jūsų dydį atitinkančią liemenėle. Tuomet drabužis puikiausiai tiks.

b – juosmens apimtis matuojama per pačią siauriausią juosmens vietą. Tiesa, matuojantis reikia palikti bent kiek vietos, kadangi nepatogu bus nešioti labai aptemptą drabužį.

c – klubų apimtis yra matuojama per pačią plačiausią vietą.

d – pečių juosta yra matuojama nuo vieno link kito peties nugaros pusėje. Aišku, vėlgi nereikia visko labai glaudžiai, kadangi nepatogu bus nešioti ypač aptemptą drabužį.

e – bicepso apimtį taip pat galite sužinoti tokiu atveju, jeigu matuosite per plačiausią rankos vietą. Žiūrėkite, kad nebūtų per daug suveržta.

f – rankovės ilgis matuojamas nuo peties iki delno pradžios. Priklausomai nuo to, kokio ilgio rankovių jūs norite.

g – viso drabužio ilgis yra matuojamas nuo kaklo duobutės. Reikia matuoti iki tol, kol pasirinksite jums labiausiai tinkamą ilgį.

Video instrukcija

Informatyvus filmukas, kuris padės vizualiai pamatyti, kaip turėtų būti matuojama figūra.
Tiksliai išsimatavusi galėsite atrasti Jums labiausiai tinkantį drabužį. Jeigu internetinėje prekybos vietoje nėra detalių išmatavimų – tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į vadybininką, kuris Jums suteiks visą reikalingą informaciją.

Išsimatuok pati!

Moteriška palaidinė su raukiniais

Pateikite mums savo išmatavimus ir mes Jums pasiūsime individualų drabužį!
Kokių duomenų mums reikia, norint pasisiūti?

 • Peties ilgis, cm
 • Rankovės ilgis, cm
 • Kaklo apimtis, cm
 • Krūtinės apimtis, cm
 • Liemens apimtis, cm
 • Pečių juosta, cm
 • Gaminio nugaros ilgis, cm

Mums audinio reikės – 1,80 metro ilgio.
Paveiksle pavaizduotos palaidinės individualaus pasiuvimo kaina – 60 Eur.

  Pastaba: Gavę Jūsų užsakymą susisieksime dėl detalių ir apmokėjimo. Gaminį pradedame siųsti tik gavę 100% apmokėjimą pagal pateiktą sąskaitą faktūrą.

  Švarkelis pūstomis rankovėmis

  Pateikite mums savo išmatavimus ir mes Jums pasiūsime individualų drabužį!
  Kokių duomenų mums reikia, norint pasisiūti?

  • Kaklo apimtis, cm
  • Krūtinės apimtis, cm
  • Liemens apimtis, cm
  • Norimas sijonėlio ilgis, cm
  • Ilgis nuo apykaklės iki talijos, cm

  Mums audinio reikės – 2,20 metro ilgio.
  Paveiksle pavaizduotos palaidinės individualaus pasiuvimo kaina – 70 Eur.
  Yra pasiūtas ir galima įsigyti pas mus!

   Pastaba: Gavę Jūsų užsakymą susisieksime dėl detalių ir apmokėjimo. Gaminį pradedame siųsti tik gavę 100% apmokėjimą pagal pateiktą sąskaitą faktūrą.

   Patarimai, kurie padės gauti dar geresnį rezultatą

   1.  Matuotis bus kur kas paprasčiau, jeigu pasikviesite draugę ar mamą, kuri viską pamatuos už jus. Tuomet duomenys bus tikrai kur kas detalesni ir labiau atitinkantys realybę.

   2. Matuokite tik su specialiu metru, kadangi tai ne tik patogiausias būdas, tačiau taip pat gausite tiksliausius duomenis. 

   ×
   ×

   Cart